PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38727}
6,8 33 504
oceny
6,8 10 1 33504
6,8 17
ocen krytyków
Zmruż oczy
powrót do forum filmu Zmruż oczy

Mnie przynudził :(

ocenił(a) film na 4

Niedawno skończyłem oglądac ten film w tv. Obejrzałem go tylko i wyłącznie ze względu na Andrzeja Chyre i dobrze ze nieoczekiwałem dobrego filmu. Jest to malo ciekawa historia, która wręcz nudzi. Wszystko dzieje sie bardzo powoli i nie widze w tym żadnego sensu. Nie można powiedziec ze to "totalny gnoit", bo ma posiada pare zalet. Zbigniew Zamachowski zagrał bardzo dobrze, a Andrzej Chyra jak zwykle dobrze. Troche mało muzyki było podczas filmu, choc jeden utwór podobal mi sie. Ostatnią zaletą filmu są zdjęcia, które jak na polskie kino są świetne.
Podsumowując - dobrze zmontowany, ale nudny

4/10

ocenił(a) film na 6
kAMSON

Zgadzam się film bardzo nudny, nie widzę w nim żadnego sensu. Miałem wielkie problemy dotrzeć do filmu a obejrzałem go gdyż przeczytałem że jest to jeden z najlepszych filmów polskich ostatnich lat. Jak tak jest to ja odpadam i odwracam się od kina polskiego.

ocenił(a) film na 8
kAMSON

Tu wszystko się dzieje pwoli, bo takie jest załzoenie reżysera, który opisuje swait zatrzymany w miejscu, gdzieś pzoa czasem. ta bezczasowosc jest wrecz wyczuwalna. To podkresla chęć ucieczki bohatera od siwata i ludzi.To film o niezrozumieniu (rodzice nie rozumieja corki), wrezcie to film o polseij rzeczywistości. jaiimowski nie stawia na siermiężny realzim, lecz posługuje się subtelna symboliką. Radzę przyjerzeć się dokaldniej filmowi. To akuart jeden z anjelpszych filmów ostatnich lat..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones